15 kwietnia odbędzie się pierwsze czytanie ustawy „STOP 447”

Znamy datę pierwszego czytania #STOP447! 15 kwietnia zobaczymy w Sejmie Roberta Bąkiewicza. Prezes Rot Niepodległości skomentował to w Mediach Narodowych.

Dzieje się! Znamy już datę pierwszego czytania projektu obywatelskiego ustawy #STOP447! “Zimą zebraliśmy ponad 200 tys podpisów pod ustawą #STOP447 zabezpieczającą nasze mienie bezdziedziczne. 15.04 odbędzie się pierwsze czytanie. Mam nadzieję, że polski Sejm nie zignoruje obywatelskiego głosu Polaków” – komentował jeden z liderów Rot Niepodległości, Tomasz Kalinowski. “15 kwietnia odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiej ustawy #STOP447 pod którą Roty zebrały ponad 200.000 podpisów. Mimo, że czas kryzysowy, nie możemy odpuścić” – komentował z kolei R. Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz więcej szczegółów podał oczywiście w rozmowie w Mediach Narodowych. “Wydaje się, że wrzucenie tego samego dnia pięciu obywatelskich inicjatyw ustawodawczych ma spowodować zepchnięcie tych tematów, przecież tak ważnych”. Tego samego dnia w Sejmie ma być omawiany projekt walczący z mordowaniem nienarodzonych dzieci. Działacze Rot wydają się jednak nie zrażać całej otoczce – związanej oczywiście z pandemią koronawirusa. “Obywatelska ustawa #STOP447 będzie procedowana przez Sejm RP zaraz po świętach wielkanocnych 15 kwietnia. To wtedy okaże się, komu naprawdę zależy na Polsce, a kto używa jedynie pustych frazesów. Nie dajmy za wygraną. Razem w obronie Polski!”.

“Rozumiem, że szykujemy się do batalii, no bo mamy obawy, że polski rząd będzie chciał to gdzieś zepchnąć, może wepchnąć do jakiejś komisji, podkomisji i jak to się mówi ukręcić łeb sprawie” – mówił Robert Bąkiewicz w Mediach Narodowych. Oczywiście wrzucenie do obrad Sejmu tak ważnych dla prawych Polaków tematów całkowicie rozwścieczyło lewaków. Skomentował to np. Tomasz Kalinowski: “To prawdziwy #PakietProPolski, dlatego się tak boją. Teraz trzeba przekonać większość sejmową, aby wsłuchała się w głos obywateli!”. Zachęcamy do zapoznania się z rozmową z Robertem Bąkiewiczem na kanale Mediów Narodowych oraz do wywierania presji na politykach obozu rządzącego!