
Ujawniamy mail Roberta Bąkiewicza w sprawie sadystycznego pobicia aktywistów ROG przez niemiecką policje
W skierowanym do sympatyków Ruchu Obrony Granic mailu lider ROG Robert Bąkiewicz stwierdził, że: „Od szokujących wydarzeń w Berlinie minęło kilka dni. Dopiero teraz, po







