
Kreowanie nieprawdziwego negatywnego wizerunku lidera Ruchu Obrony Granic Roberta Bąkiewicza przez media lewicowe i pseudo liberalne sprawia, że lider ROG jest ofiarą mowy nienawiści ze strony lewicowców i pseudo liberałów.
Przykładem takiej mowy nienawiści wobec Roberta Bąkiewicza są komentarze pod zamieszczonym na mającym 115 tys. subskrybentów youtubowym kanale „Eliza Michalik” filmikiem „Ukryty cel Bąkiewicza w Berlinie”.
Przykłady mowy nienawiści w komentarzach pod filmikiem Elizy Michalik:
- Pięknie Pani punktuje tych faszystów.
- Bąkiewicz to człowiek stworzony przez PiS do robienia zadymy !!! Każdy kto przekracza granicę państwa musi!!’ przestrzegać norm i praw danego państwa nie znajomość nie zwalnia od odpowiedzialności !!To nie wariat tylko pospolity rozrabiaka, który nie stoi ponad prawem.
- oszust Bąkiewicz został potraktowany zbyt łagodnie w Berlinie. Powinni połamać jemu ręce i nogi.
- Kaczor i Bąkiewicz+Wasin=KGB/GRU/FSB
- Córka Bąkiewicza ma powiązania z Rosjanami.
- Kaczynski był szkolony przez KGB, a Macierewicz jest wychowankiem GRU (albo na odwrót, nie pamiętam).
- Tam gdzie bak tam zawsze smierdzi
- Co ten kibol jeszcze robi na wolności????!!!
- policja niemiecka nikogo nie bila tylko położyła ich na grunt i skuła.
- Bąkiewicz to prymityw, zadymiarz, cham i prostak … kto uwierzy, że On chciał cokolwiek upamiętniać?
- Warto przypomnieć, że czołowy nazista Bąkiewicz, (gdy prowadził firmę) oszukał kontrahentów na ok. 7 mln zł, wziął fikcyjny rozwód i ogłosił upadłość. Myślicie, że „Bóg tak chciał”?
- zamknąć Bandziora B.
- Policja niemiecka za łagodnie postąpiła
- Niech ten nierób pasożyt nie bierze krzyża do ręki zieje nienawiścią potrzebne są dla niego kajdanki a od krzyża wara tak nie postępują katolicy
- Może teraz polska policja otrzymała lekcję jak postępować z innym wariatem chodzącym co
- To był występ dla telewizji republika dla tego tępego naród. Mam tego gówna już dość gówno musi ponieść nareszcie odpowiedzialności
- To nie był żaden ukryty cel, tylko zwykła i otwarta prowokacja polskich nazioli przy poparciu PiS-u, Kaczora, Czarnka .
- Powinni dziada wsadzić Niemcy, skoro my obchodzimy się z nim jak z jajkiem[…] Za okrzyki gestapo wobec policji w Niemczech grozi im do 2 lat więzienia….!!! I życzę im by tego doświadczyli!!! A polska policja niech uczy się ,czym jest prawo…..
- ta historia wywołała ogólną sympatię do niemieckiej policji, co przy obecnej antyniemieckiej propagandzie, ma to dobrą stronę.
- Żona bąkiewicza pracuje dla rosyjskiej firmy. To też dużo wyjaśnia.
- Kiedy znajdzie się bat na tych oszołomów.
- Córka nie rozpaczaj ojciec to rozrabiaka opłacany i wreszcie dostał należna mu wypłatę.
- Z czego ta gnida Bąkiewicz żyje, kto go finansuje, dlaczego służby nie reagują na jawnie faszystowskie ugrupowanie
- To nie wariat tylko perfidny wyrafinowany działacz. Nie pozwólmy mu siać zamętu miedzy narodami i ludźmi
- Bąkiewicz jest tylko narzędziem. Całe zło tkwi w Kaczafim i dopóki on żyje nic się nie zmieni. Nasz Naród jest nie tylko podzielony ale również ,,chory,, by w imię jakiś chorych mrzonek dopuszcza do najwyższych urzędów w państwie osobników chorych z nienawiści.
- Wyśmiałem Bąkiewicza i cieszyłem się z tego, że choć przez chwilę leżał na ziemi. […] Akcja Bąkiewicza współgra z ważnym wydarzeniem w Bielsku Podlaskim – czyli zamordowaniu krytyka Putina najprawdopodobniej przez rosyjskie służby.
- Niestety przeżył. Szkoda. Mógł wszak zdążyć się wypadek.
- Bąkiewicz nie jest wariatem, tylko bucem kreującym się na odpowiednika szefa SA za czasów Hitlera. Tamten skończył źle i Bąkiewicz skończy podobnie, tylko nie w tak dramatyczny sposób, jak to przewidywał scenariusz „nocy długich noży”. Mord się nie powtórzy, ale jakaś forma eliminacji z życia publicznego, gdy już nie będzie potrzebny, na pewno. Nie rozumiem dla czego Bąkiewicz ciągle chodzi na wolności? Facet nie prezentuje poglądów politycznych, tylko jest sabotażystą – zdrajcą.
- szopka zrobiona przez brunatnych aktywistów […] rzygam tą narracją kręcona przez środowisko fajtera Now-Rusky wokół historii, zamiast skupić się na teraźniejszości wieczne opowieści o złych Niemcach nazistach, wiecznie pokrzywdzeni obrońcy krzyża, zupełnie jak żydki robiące ludobójstwo w Palestynie zasłaniając się kartą holokaustu.
- Bąkiewicz powinien stanąć przed niemieckim sądem, bo polskie nie dają rady
- Kto i ile płaci temu panu za wzniecanie tych burd? Bo że płaci to już wiemy.
- Bąkiewicz nie jest wariatem jest zwykłym kryminalista manipulującym grupa odmóżdżonych, analfabetów, których reakcje opierają się nie na analizie umysłowej lecz na zakompleksionych reakcjach wziętych z patologicznych rodzin. Natus bijący mamusie był dla nich wzorcem siły, wartości. Jednym słowem totalne dni!!!! To właśnie takie pseudomerie dupki stanowią grupę Bąkiewicza!!!
- przestańmy nazywać ta grupę odmóżdżonych zadymiarzy na których czele stoi ZDRAJCA, analfabeta, Bąkiewicz ” ruchem obrony granic” Ta prostacka banda, motłoch, powinni odpowiadać karnie za dokonywane przestępstwa!!!!! Ten motłoch hańbi imię Polski i Polaków. Powinni już dawno siedzieć w wiezieniu!!!!! K
- Zdelegalizować PiS i tyle
- skoro chce być traktowany jak świr, to trzeba rozwiać te wszystkie wątpliwości i w związku z tym na sali sądowej tak powinno się go potraktować – powołać biegłych. Jak orzekną niepoczytalność, to zakaz sprawowania funkcji publicznych i przymusowe leczenie na oddziale zamkniętym w drodze postanowienia/orzeczenia sądowego – i wyjdzie dopiero jak sąd pozwoli. No i pozostaje kwestia odszkodowania np 30 milionów złotych 😉
- Dla takich jak Bąkiewicz i zadymiarze od Brauna powinno się stworzyć Berezę Kartuską.
- Brawo niemiecka policja
- Brawo policja dobra robota dlaczego Bąkiewicz oszust pasożyt jest jeszcze na wolności !!!
- Cieszę się że niemiecka policja go skuła utarła mu mordę
- w demokracji nie może być Bąkiewiczów [..] i innych. Oni na nas z maczugami a my z białymi różami.
- Ciekawe ile ten,,bąk ” dostał za to ? I kto mu płaci ? To śmierdzi skandalem na odległość, to gra przedwyborcza.
- Bąkiewicza wybrał i wspiera Kaczyński, właśnie po to, żeby demolował Polskę i oczywiście jest to działanie na rzecz Rosji. Pozdrawiam
- Bąkiewicz z kolegami pojechali na gejowską orgie. Taki był ukryty cel.
- Robi jakieś paramilitarne wojsko i atakuje obcokrajowców ,niszczy dobre imię Polski w Niemczech, bije ludzi […] Niemcy pokazali jak traktuje się sowieckich bandytów.
- Te działania Bąkiewicza i jego bandy są coraz bardziej niebezpieczne i mogą mieć tragiczne konsekwencje. Otóż sianie nienawiści między dwoma narodami zostało rozszerzone o obszar niemiecki.
- Takie bojówki są bardzo niebezpieczne, prowadzą dk faszyzmu.
- Sprawcą tego zamieszania i prowokacji w naszym kraju jest oczywiści szef mafii Kaczyński
- Chcieli byśmy aby nasza policja działała tak jak niemiecka
- Ten oczadziały cwaniak ujeżdżający bezczelnie narodową kobyłkę, nie tylko sprofanował miejsce pamięci. Jeśli ktokolwiek słyszał chóralne wycie dowodzonego przez Bąkiewicza stada tuczników, czegoś co miało być Rotą, nie ma chyba wątpliwości, że należał im się naprawdę solidny łomot. Choćby z racji ośmieszania polskiej, patriotycznej pieśni. Szkoda jedynie, że o polskie imponderabilia bardziej dba niemiecka policja, niż polska.
- Bąkiewicz już dawno powinien siedzieć i nie byłoby problemu.
- Ja bym chciał, by Bąkiewicz tak bronił krzyża i polskości w Moskwie. […] wiem, że tego nie zorbi, przecież się nie gryzie ręki, która cię karmi
- Moim zdaniem jest to kolejna prowokacja patoprawicy i chęć nasilenia szczucia brunatnych oszołomów na rząd i stosunki polsko-niemieckie. Kolejna chora wyprawa krzyżowa spreparowana dla brunatnej gawiedzi PiS. Prowokatora Bąkiewicza trzeba koniecznie przykładnie ukarać, bo jak do tej pory Polska bezprawiem stoi.
- Trzeba w kółko i w kółko tłumaczyć rolę Bąkiewicza, bo za rok możemy obudzić się w obozie koncentracyjnym.
- Najgorzej.. że bardzo dużo osób nie mając mózgu wierzą w takich Bąkiewiczów
- Niemcy potraktowali faszystowskie bojówki Bąkiewicza tak jak na to zasługują. Zachodnie państwa potrafią usadzić prorosyjskich prawicowych ekstremistów
- No ale bez przesady z tym ukryciem celu. Jako debil, nie jest w stanie niczego ukryć. I nie była to sztuka, tylko chałtura, disco polo dla nazioli i ciemnego luda w interesie ruskiego ścierwa.
- Kiedy patrzę i słucham co wyprawia ta inspirowana z Moskwy faszolska hołota […] obsesyjnie powraca do mnie scena z filmu „Kabaret” z ogródka piwnego.
- Bąkiewicz to nie środowisko narodowe, to najzwyklejszy naziol, nie mający z Polskim Narodem
- Liczę ,że niemiecki wymiar sprawiedliwości stanie na wysokości zadania i za znieważenie funkcjonariusza policji wyzywając go od gestapo, nielegalne zgromadzenie, utrudnianie działania policji, spędzi parę lat w niemieckim więzieniu.
- Bąkiewicz – tak się nazywał ten stalinowski UB-ek co katował Polaków w Warszawie w więzieniu na Cyryla i Metodego.
- Bąkiewicz już dawno powinien być izolowany od zdrowego społeczeństwa w zakładzie karnym nie możemy pozwolić na odrodzenie się Faszyzmu bo historia już udowodniła do czego to zmieża.
- Neofaszyści się umacniają niestety w Polsce.
- Dziwię się , że bandyta ten nie siedzi!!! Czy ktoś mi powie, kto finansuje tego bandziora, przecież to finansowy nieudacznik, leń, żadnej pracy się nie ima. Więc skąd pieniądze!!
- Wstyd dla całej Polski i Swata !!! […] Niemcy nie moga na takie zachowanie pozwolić !!! Super Reakcja Policji !!!
- Dlaczego ci bojówkarze byli ubrani w jaskrawe kamizelki?
- .Bąkiewicz to sprytny bandzior na dodatek bardzo dobrze wyposażony w broń
- Bąkiewicz to menel ale dlaczego tak skrzywdził córkę? Bąkiewicz jest za głupi, jest sterowany przez GRU .
- wczoraj oglądałam zdjęcia z burdy komanda Bąkiewicza
- Coraz więcej Niemców twierdzi ze jedna z powodów coraz większej aktywności i wzrostu nazistów jest poniżanie, opluwanie Niemców przez Polaków.
- Czysty dzban ohydny typ zły człowiek.
- Bąkiewicz to łajdak który kompromituje Polskę
- najgorsze psychopata ma dzieci pewno tak samo jak on niedorozwoje
- to kolejny dowód (przynajmniej dla mnie) jak skorumpowany, przegniły i wysługujący się naszym wrogom, jest polski kościół. Tak, polski kościół, którego funkcjonariusze niższego i wyższego szczebla w pocie czoła od dziesięcioleci skutecznie ogłupiają niedouczonych i podatnych na ogłupianie ludzi. Niestety, w ogólnej liczbie współobywateli, bardzo niewielki procent jest odporny na to ogłupianie, a szkody jakie wyrządzają są nie powetowane.
- Nigdy nie uwierzę ze państwo Polskie nie ma środków i możliwości żeby skończyć z ta pro ruska, skrajnie nacjonalistyczna i neofaszystowska bandą
- Działania grupy Bąkiewicza są kierowane przeciwko Polsce na zlecenie Kremla tak sądzę
- Bąkiewicz […] dawno powinien siedziec… jak polowa piSSowcow
- Dlaczego NIKT! z KO, MS,PG,MSZ NIC! nie robi z tym typem i jego obszczymurkami co to q… !
- Bąkiewicz jest faszysta i bandyta.
- Bąkiewicz już powinien był być ukarany za ustawianie słupa granicznego na granicy z Niemcami. Jego banda nie ma takich uprawnień.
- Nareszcie dostali łomot, którego się nie spodziewali
- Brawo Niemiecka policja !!! P
- Oczywiscie ze to była wyreżyserowana ustawka polskiej neofaszystowskiej bojówki pro ruskiej pisomafi i konfy.
- U nas w Pislandii ten prymitywny „człowiek” i pasożyt społeczny jest uznawany za patriotę i obrońcę wiary.
- wiadomo nie od dziś, powinni mu tak wpieprzyć, żeby nie mógł chodzić
- Pan Bąkiewicz i jego kumple pojawili się w Berlinie z krzyżem i zrobili tam burdę. Bąkiewicz tego nie wymyślił. To typowa podpucha partii politycznej PiS i Pana rezydenta ze świtą oraz telewizji Republika.
- Katabasy biją brawo swojakowi, przecież to moralna zgnilizna.
- Bąkiewicz z sojusznikami ze wschodu chciałby jeszcze raz zatknąć sztandar zwycięstwa na Bramie Brandenburskiej
- Bąkiewicza pałą lej
- Krzyż w Polsce służy do propagandy, do manipulacji do dzielenia Polaków zwłaszcza przez polityków a co najważniejsze dla wszystkich którzy poprzez Krzyż wyciągają od państwa ale i od obywateli ogromne pieniądze. Tak się dzieje każdego dnia i robi też to bandyta Robert B. który jest takim narzędziem do powrotu Pisu do władzy a gdy wrócą to wówczas będzie nagrodzony. Za kilka srebrników lud się modli ale i za kilka srebrników lud się podli. Póki Pis i tacy posłowie pokroju Roberta B. będą w sejmie to ani zgody ani normalności i spokoju w Polsce nie będzie. Prezes Jarosław K. wprowadził metody i styl rządzenia ze Związku Radzieckiego a teraz z Rosji. To jest chory człowiek i dawno powinien pójść na niezasłużoną emeryturę a najgorsze jest to że taki chory dziadek podpala Polskę i nie ponosi żadnych konsekwencji.
- [Kaczyński] stary dziad powinien być pozbawiony wszelkich praw obywatelskich a szczególnie pozbawiony emerytury,
- Przeraża mnie bezczynność służb i policji wobec ROG
- Bąki zbiera sporą kasę od mocodawców więc musi wykonywać rozkazy. Jego ekscesy mają scenariusz dokładnie opracowany, to co robi nie jest pomysłem człowieka niespełna rozumu, wręcz przeciwnie, jest działaniem przeciwko państwu polskiemu. Powinien być karany tak jak zdrajcy ojczyzny.
- menele od Bąkiewicza zbratanymi z głupkami od kibola […] bandę płatnych zbirów można nazwać na rożne kojarzące się z kanalizacja, sposoby,ale nie tak,
- Brawa dla niemieckiej policji!!! Polska też powinna wziąć ich za pióra Wstrętni wichrzyciele
- Episkopat dba tylko o własne brzuchy i drogie samochody, kupione za nasze pieniądze, nic ich więcej nie obchodzi.
- córunia będzie odwiedzać tatusia na cmentarzu .
- akcji tego moskiewskiego osiłka-nieroba, pani Elizo…
- Bąkiewiczowi się to porostu należało. Brawo niemiecka Policja!!!!
- Nie będzie spokoju dopóki jest pis Batyr i Bąkiewicze.
- kościelni mu ten krzyż wystrugali.
- Dlaczego rząd nie zatrudnia fachowców od propagandy i informacji .Narracja rządu to kompletna porażka
- Bąkiewicz to zadymiarz
- Bąkiewicz spełnia oczekiwania kremla.
- Bąkiewicz to prymityw i szkodnik, zwykły zadymiarz, ale głupi to on nie jest! Wie za co dostaje kasę od putina! Ma skłócić Polaków z Niemcami – takie zadanie dostał od putina! To samo Maciarewicz! To ruscy agenci!!!
- Brawo Niemiecka Policia ! Kara dla samozwańców
- On pojechał żeby zrobić rozróbę. Zrobił to celowo i świadomie. To jest oczywiste i uzgodnione z patopisem i patokonfą. Takie bojówki są im potrzebne. Interwencja policji niemieckiej jedynie słuszne
- Tego nawet Kaczyński nie wymyślił. Robota GRU. Mocodawców PIS i Nawrockiego.
- Brawo policja dobra robota. dlaczego bąkiewicz oszust pasożyt jest jeszcze na wolności???
- Chodziło o obrazki skutego Bąkiewicza i całej tej bandy debili, tu nie ma nic ukrytego. Zaplanowana akcja medialna dla rozgłosu i zasięgów, jak i wszystkie poprzednie.
- Brawo niemiecka policja, jeszcze spałować imbecyli trzeba było. Może polskie służby się nauczą jak postępować z takimi idiotami!
- Wielkie brawa dla Niemieckiej Policji . Polskie służby – uczcie się od Niemców.
Strona Ruchu Obrony Granic
https://www.ruchobronygranic.pl/
Chętni do współpracy Ruchem Obrony Granic i z Rotami Niepodległości Roberta Bąkiewicz mogą skontaktować się za pośrednictwem maila i telefonicznie.
[email protected]
509 941 261
Walkę Rot w obronie Polski i Polaków można wesprzeć finansowo, korzystając z poniższych kont:
Darowizny w PLN: 36 1020 1055 0000 9302 0445 6612
Darowizny w USD: 26 1020 1055 0000 9102 0445 8733
Darowizny w Euro: 46 1020 1055 0000 9702 0445 8758
Wpłata tytułem: darowizna na cele stowarzyszenia
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW
IBAN: PL26 1020 1055
0000 9102 0445 8733
Jan Bodakowski
Twoje wsparcie to inwestycja w przyszłość Polski.
Dzięki Tobie możemy organizować więcej działań, manifestacji i kampanii, które przybliżają nas do wolnej i niepodległej Polski. Dołącz do grona naszych wspierających i bądź częścią siły, która zmienia rzeczywistość. Razem osiągniemy więcej!
WSPIERAJ NAS