
Dla lewicy i pseudo liberałów rzekoma mowa nienawiści, czyli w rzeczywistości wszelka krytyka lewicowych patrologii, ma być pretekstem do wprowadzenia cenzury. Rzeczywistej mowy nienawiści zawartej w komentarzach przedstawicieli środowiska lewicy i pseudo liberałów, przysłowiowej biblijnej belki we własnym oku, lewica i pseudo liberałowie nie dostrzegają.
Przykładem takiej rzeczywistej mowy nienawiści, której lewica i pseud liberałowie nie dostrzegaj, są komentarze pod artykułem „Akcja Roberta Bąkiewicza w Berlinie. Trudno uwierzyć w zbieg okoliczności” (autorstwa Bartosza Wielińskiego) opublikowanego na portalu Wyborcza.
Przykłady mowy nienawiści w komentarzach czytelników Wyborczej:
- Działania Bąkiewicza przy poparciu Republiki i PIS to chamska prowokacja. Za to powinni ponieść karę. Takie działania szkodzą Polsce i Polakom
- Bąkiewicz cuchnie na kilometr onucami.
- Prowokacja popierana w całości przez pałac prezydencki, niejaki Rzygacz już niemal domaga się wywołania 3 wojny światowej w obronie szumowiny 🙁
- Dlaczego ta republika jeszcze działa?
- Chamska prowokacja finansowana z Kremla.
- Strzeż nas panie Boże przed takimi świętoszkowatymi patriotami jak Bąk Bąkiewicz. Wystarczy spojrzeć na wyraz jego facjaty. Złość i nienawiść. Fuj
- Zorganizowano na Łubiance. AfD też dostała instrukcje.
- Polizei powinni grupę Bąkiewicza pod jakimś pretekstem załadować do autobusu, przewieźć ich do strzeżonego ośrodka dla imigrantów, zakwaterować we wspólnym pomieszczeniu z imigrantami np. z Sudanu i Erytrei, tam procedować, po tygodniu pojedynczo wypuścić. Zero skarg.
- Jak UE takie złe to niech się kiszą na Podkarpaciu. Brytyjczycy już ich nie wpuszczają np patoredaktor Ziemkiewicz.
- banda przygłupów
- wielu Polaków jest tak bezdennie głupich, że takie coś kupuje
- SSakiewicz […] RuSSpublika
- Ssakiewicza powinni zamknąć za sianie mowy nienawiści i przekręty finansowe. Co za obrzydliwa, podła kreatura
- Ta kreatura, z ryjem proszącym o cegłę, to czysta emanacją psychoprawicy.
- Tego pierdewicza powinno się zamknąć za sam ryj
- Ohydne pisowskie świnie w akcji […] mozgu brak w tych głowach
- zamykać osoby finansowane z Rosji za zakłócanie porządku
- Polski rządzie! ucz się od Niemców jak respektować prawo. Sakiewicz powinien siedzieć. Bąkiewicz powinien siedzieć. Zwykły Polak nie rozumie dlaczego te szumowiny są na wolności! Dlaczego ruska szczujnia, TV Republika może w tym kraju legalnie nadawać! A przeciętny wyznawca PISu i Brauna uważa, że skoro nikt nie został rozliczony, to znaczy, że wszystko było w porządku, że ich politycy są uczciwi. No qoooorwa, nie wolno się ich bać!!!! Ja mam szczerze dość tego niedasizmu, tej obojętności państwa Polskiego, któremu płacę potężne podatki.
- Przecież to jest ewidentna ruska agentura, oni nawet tego nie próbują maskować.
- Dlaczego politycy koalicji rządzącej próbują zachować,,poprawność polityczną” nie nazywając warchołów warchołami, złodziei złodziejami, zdrajców zdrajcami a kłamców kłamcami? Nie czas na Wersal gdy pewne kręgi polityczne, z prezydentem na czele, podważaj ustrój naszego państwa, jego sojusze i fundamenty gospodarcze i społeczne. Jawnie! Nie jestem od dawania na forach mądrych rad, ale oczekuję prawdy i sprawczości. Bo naziole, zdrajcy i inne Bąkiewicze podnoszą łby coraz wyżej. W poczuciu uzasadnionej bezkarności, niestety. Wyobrażacie sobie co będzie się działo jak ta swołocz wygra przyszłoroczne wybory?
- Najsmutniejsze jest w tym to, że Bąkiewicz z pisem i kofą mają tylu wyznawców. Coś z naszym społeczeństwem jest nie tak. I to nie tylko słaba edukacja.
- [popieranie Bąkiewicza, PiS, Konfederacji] to kompleksy nabyte jeszcze za czasów pańszczyźnianych. Oraz przekazywany z pokolenia na pokolenie
- To normalna prowokacja jest aby dalej szczuć na Niemców. To stała piosenka Kwakwa i reszty. Bo ruskie są cacy
- mam już powyżej uszu patologii typu Pierdziewicza i SSakowicza. Nie dość, że w Polsce smrodzą, to jeszcze na eksport swoje ekscesy wywożą. Bardzo dobrze niemiecka policja zareagowała, nawet za delikatnie moim zdaniem.
- hitlerowcy zrobili prowokację gliwicką, a Bąkiewicz do spółki z ruską tv republika zrobili prowokację berlińską
- sekret wygranych PiS to efekt odkrycia przez ich spis doktorów, że znaczna część Polaków to rasiści, za
- To co mówi sakiewicz do wicepremiera RP podpada pod groźby karalne. Ten bezczelny spaślak powinien za to odpowiedzieć przed sądem.
- kmiot Bąkiewicz powinien od dawna gnić w pierdlu a PiS zdelegalizowany. Nie na to liczyłem idąc do urny w październiku
- Rosyjska ustawka. „ciężko ranni” powinni być jeszcze pozwani za zniesławienie. I obrazę „uczuć religijnych” za śpiewanie Roty na unijnej granicy.
- Mam nadzieję, że wsadzą go z wielkim czarnoskórym rasistą.
- Generalnie trudno o sympatię dla prawicy. Ale gdy chodzi o polską tzw. prawicę – to dno dna.
Pytanie do rządzących: dlaczego Bąkiewicz ciągle bez zarzutów, bez sankcji, bez wyroków? - Brawo Niemcy.
- czy na tego gnoja nie ma sposobu… prawnego?
- W naszym społeczeństwie durnych bez liku!!!!
- Bąkiewicz to szkodnik i pasożyt. Zastanawiam się dlaczego nadal nad nim rozłożony jest parasol ochronny polskiego wymiaru sprawiedliwości.
- Bąkiewicz na 30 lat do poprawczaka.
- Czemu ten kretyn jeszcze nie siedzi w pierdlu
- Banda debili
- Z takimi Polakami nie chcę mieć nic do czynienia. Dla mnie stoją po tej samej stronie, jak swego czasu nazistowskie bojówki.
- Dlaczego polski rząd nie reaguje na te antypolskie działania które są wbrew prawu i mają na celu destabilizację sytuacji w Polsce i Niemczech? Które najprawdopodobniej mają związek z działaniami Rosji i jej wojną hybrydową w Polsce? Do czego polski rząd nic nie robi by temu przeciwdziałać? By winnym uniemożliwić dalsze takie działanie?
- Należy sądzić, że prowokacje pisowskich i konfederacyjnych bojówek będą coraz częstsze. Obawiam się, że w przyszłorocznej kampanii wyborczej będziemy mówić aktach terroryzmu w wykonaniu zbrojnego ramienia pis i konfederacji. Zapewne po wygranych wyborach Kaczyński podziękuje Bąkiewiczowi wysokim stanowiskiem. Może MSW albo szef Policji. To dopiero będzie jazda!
- to sowicie opłacany bojówkarz pisu
- Chyba pokocham Niemców.
- Tego pierdewicza powinno się z […] Zutylizowac
- I tak PiSy, Konfy, RepublikaTV i RadioMaryje będą darły ryja, ze policyjne państwo Tuska więc może pokażcie że macie kochones i wpakujcie to całe towarzystwo świrów do aresztów wydobywczych. Tamci i tak was nienawidzą, a przynajmniej zapunktujecie u normalnych ludzi. Bąkiewicz za sam tępy, faszystowski ryj powinien siedzieć.
- cudownie było patrzeć jak ten buc dostaje wpie***. Szkoda tylko że tak mocno zarysował się kontrast w stosunku do polskiej policji oraz osób stojących na czele służb. Patyczkują się jak z dziećmi
- Dlaczego polska policja nie stosuje takich metod? Dlaczego grupy kretynów grasują po dworcach i przejściach granicznych strasząc ludzi? Trzeba ich zamykać!
- Dopiero Niemcy musieli pokazać jak zlikwidować ORMO…? Brawo Im za to…!Wstyd Panowie Kierwiński i Siemoniak…! Tak się postępuje z faszystowskimi antyludzkimi odpadami….!
- Rodzice Bąkiewicza powinni dostać wyrok, za spłodzenie tego zjeba.
- Miernota i nieudacznik
- Zdelegalizować PiS
- Ruskie onuce. Putin się cieszy i zaciera ręce, wykończymy się sami dzięki takim dzbanom jak Bąkiewicz, Sakiewicz i cały PiS
- Kiedy w końcu ten faszystowski czubek trafi do więzienia i przestanie odstawiać cyrki już nie tylko w kraju ale nawet w Niemczech, ten debil oraz cała mafią pisowską z Batyrem na czele nie zważając na szkody działają na korzyść Rosji i Putina
- Polska policja powinna się uczyć zdecydowani i skuteczności od niemieckiej.
- ciul miekiszon. Szwaby mu wpier..iły
- brawa dla Berlińskiej Policji, niech nasza się uczy, nie wolno odpuszczać tej naziolskiej kanalii Bąkiewiczowi. Dla takich sk***synów cela to odpowiednie miejsce
- dla Bąkiewicza dożywotni kaftan w TWORKACH !
- pojeb-bąkiewicz chciał dostać w ryj i liczył na darmową operację plastyczną.
- Działania Bąkiewicza to nie jest coś co mógł sam wymyślić to jest oczywiste. Pytanie brzmi czy scenariusz napisany został cyrylicą?
- Super policja niemiecka wie jak postępować z bandytami.
- Dlaczego nikt bandy samców Bąkiewicza nie zamknie?
- PiS konfa jedna i druga i w ogóle cała prawica to rosyjskie skarpety, które pchają nas w łapy Putina
- Trzeba wziąć to towarzystwo krótko za tyłek i w szybkim procesie wsadzić do pudła dla przykładu. Inaczej nic nie będzie z następnych wyborów.
- Z kopa w Bąkiewicza.
- Pałować kato-faszystowskich pojebów!
- Śmierdzący bąk powinien od policji niemieckiej dostać lanie, by pamiętał, że jest zwykłym chamem
- Pierdkiewicza mogli zamknąć w areszcie z migrantami z Afryki, którzy nauczyliby go kontaktów analnych i oralnych do czego ma predysponowane usta.
- To powinna być polska policja z pałkami teleskopowymi !!!
- Polska gospodarka, dobrobyt polskich rodzin opiera się na wymianie handlowej z Niemcami, to dlatego rosyjska agentura stara się niszczyć te relacje
- czas izolować smród Bąkiewicza i narodowego prawicowego kału.
- Przecież pis ma przecież po prostu odciąć drogę lądową [z zachodniej Europy] do Bałtów i Ukrainy, taka jego rola.
- Oczywiście na zlecenie Rosji.
- Niech faszysta Bąkiewicz zamknie w końcu swój pysk i zajmie się swoją rodziną. Dzieci się za niego wstydzą. To jest ojciec dzieciom????!!!!
Strona Ruchu Obrony Granic
https://www.ruchobronygranic.pl/
Chętni do współpracy Ruchem Obrony Granic i z Rotami Niepodległości Roberta Bąkiewicz mogą skontaktować się za pośrednictwem maila i telefonicznie.
[email protected]
509 941 261
Walkę Rot w obronie Polski i Polaków można wesprzeć finansowo, korzystając z poniższych kont:
Darowizny w PLN: 36 1020 1055 0000 9302 0445 6612
Darowizny w USD: 26 1020 1055 0000 9102 0445 8733
Darowizny w Euro: 46 1020 1055 0000 9702 0445 8758
Wpłata tytułem: darowizna na cele stowarzyszenia
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW
IBAN: PL26 1020 1055
0000 9102 0445 8733
Jan Bodakowski
Twoje wsparcie to inwestycja w przyszłość Polski.
Dzięki Tobie możemy organizować więcej działań, manifestacji i kampanii, które przybliżają nas do wolnej i niepodległej Polski. Dołącz do grona naszych wspierających i bądź częścią siły, która zmienia rzeczywistość. Razem osiągniemy więcej!
WSPIERAJ NAS