#STOP447 – obywatelska inicjatywa ustawodawcza

Środowiska żydowskie domagają się od Polski 300 miliardów dolarów za tzw. mienie bezdziedziczne po Holocauście. W maju 2018 roku USA wsparły te żądania wprowadzając ustawę 447. Polska nie jest nic winna tym środowiskom żydowskim. Musimy dać temu odpór prawny. Cel Rot Niepodległości to przekonanie 100 tysięcy Polaków, aby podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zabezpieczenie naszego majątku narodowego.

DOŁĄCZ DO KAMPANII – TUTAJ

OBYWATELSKA INICJATYWA #STOP447 ⚠
Rozpoczynamy wielką zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „STOP 447”, która w skuteczny sposób zablokuje roszczenia międzynarodowych organizacji żydowskich. Marszałek Sejmu Pani Witek przez tygodnie robiła co mogła, aby opóźnić nasz start. Teraz jednak możemy już brać się do pracy! Potrzeba nam waszego wsparcia. Tylko razem osiągniemy sukces i zbierzemy 100 000 podpisów 🤝, które zaniesiemy do Sejmu i będziemy tak długo wywierać presję, żeby ten projekt został uchwalony. Dopilnujemy tego! 💪 Każdy z was proszony jest o to, aby wydrukował kartę podpisową 📝 ze strony: 
www.stop447.info wypełnił ją podpisami (trzeba wypełnić wszystkie rubryczki) oraz przesłał ją na adres podany na dole karty. Działamy ‼