Różaniec publiczny w święto NMP Częstochowskiej

View Calendar

Serdecznie zapraszamy na publiczny różaniec pod kościołem św. Krzyża w święto Matki Bożej Częstochowskiej. Naszą pokorną i gorącą modlitwą ukoronujmy Czcigodną Matkę Boga i naszą najlepszą Królową i Matkę.

Modlitwą będziemy dziękować za wszelkie przywileje udzielone Matce Bożej, dziękujmy za 100-lecie Cudu nad Wisłą oraz prosić o dalszą opiekę nad naszą Ojczyzną; wynagradzajmy Panu Bogu za wszelkie bluźnierstwa i inne zniewagi, nie pozwólmy, by rosła w siłę "pseudo-tęczowa zaraza". Brońmy się przed inwazją neobolszewizmu. Zjednoczmy się, podobnie jak nasi ojcowie i dziadowie, we wspólnej modlitwie do Pana Jezusa i Matki Najświętszej, okażmy miłość naszych serc!

Niech w tym trudnym czasie, gdy tak wyraźnie widać walkę pomiędzy Miastem Boga a Miastem Szatana, gdy siły zła tak mocno atakują, a wielu z tych, którzy winni wołać, milczą, także w naszej Ojczyźnie, zjednoczmy się pod sztandarem Chrystusa i Niepokalanej, w duchu tradycyjnej wiary katolickiej; ofiarujmy naszą skromną modlitwę niczym drobną, drogocenną perłę złożoną w koronie naszej najmilszej Królowej, ufni, że Ona, najczulsza Matka pod swym płaszczem i w swym Niepokalanym Sercu zaprowadzi nas bezpiecznie do portu wiekuistego zbawienia.

Spotykamy się pod figurą Chrystusa przed bazyliką św. Krzyża.

Ave Christus Rex! Ave Maria!