Wspólny wyjazd na „Marsz Polaków i Polonii” w Oświęcimiu

14 sierpnia 2019 roku w rocznicę zamordowania przez Niemców w obozie zagłady w Oświęcimiu św. Maksymiliana Kolbe odbędzie się Marsz Polaków i Polonii. Wydarzenie zostało zainicjowane przez Witolda Gadowskiego – znanego i cenionego dziennikarz śledczego i szczerego patriotę.

Roty Niepodległości nie mogą nie wziąć udziału w tak szczytnej inicjatywie, dlatego organizujemy w całej Polsce wyjazdy autokarowe na to wydarzenie.

Aby zapisać się na wyjazd wyślij wiadomość e-mail na adres: kontakt@rotyniepodleglosci.pl i podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz miejsce zamieszkania.

Jeśli chcesz możesz także zadzwonić bezpośrednio do naszego biura. Dzwoń na nr: 500-072-622

ZAPISY NA WYJAZD DO OŚWIĘCIMIA
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego wyjazdu na „Marsz Polaków i Polonii”, który odbędzie się 14 sierpnia w rocznicę zamordowania przez Niemców św. Maksymiliana Kolbe. Marsz organizowany jest na terenie byłego obozu zagłady przez znanego i cenionego red. Witolda Gadowskiego. Pokażmy całemu światu, że w Oświęcimiu mordowano Polaków – tam ginęli nasi rodacy. Walczmy o Prawdę. Wszystkich zainteresowanych do wspólnego przejazdu zapraszamy do kontaktu.
500-072-622
kontakt@rotyniepodleglosci.pl